Jesteś tutaj: StartCzytelniaUncategorisedCzytelnia - lektura (1)

 LOGO czytelnia 

DOMINIK przeczytał to specjalnie dla Was ...

 

lektura 001

 

Bóg dobry aż tak?
O Bożym miłosierdziu myśli kilka

Ks. Piotr Pawlukiewicz

Oficyna Wydawnicza "Liberton"
120 stron
 

Bóg jest miłością, Bóg cię kocha”. Ileż to razy zdarzało nam się to słyszeć? Niby to wiemy, ale jak jest naprawdę? Te zdania brzmią jak slogany, które nic nie wnoszą do naszego życia. Mówi się, że miłosierdzie to największy przymiot Boga, ale co to tak naprawdę znaczy?

Na te i inne pytania odpowiada książka ks. Piotra Pawlukiewicza „Bóg dobry aż tak?”. W prostym i przystępnym języku ukazuje wstrząsającą prawdę o miłości Boga. O miłości bezinteresownej, wiecznej i bezwarunkowej. O wartości sakramentu pokuty i pojednania. O tym, że nawet największy grzech jest niczym kropla w oceanie Bożej miłości.

Książka jest przeznaczona dla każdego – tego, który już odnalazł Bożą miłość i przebaczenie, oraz tego, który jeszcze go nie odkrył. W dogłębny sposób mówi nam o tym, że Bóg NAPRAWDĘ i ZAWSZE przebacza. Że nie pozwala nam tracić nadziei. Że powracający do Niego grzesznik oddaje Mu największą chwałę. Dla nas logiczne może wydawać się, że gdy ktoś ciągle nas rani, to po pewnym czasie przestajemy mu ufać i dawać kolejne szanse, bo przecież za jakiś czas on znów to zrobi. Ale to jest ludzkie myślenie, nie Boże. Bóg, nieważne ile razy popełni się ten sam grzech, zawsze czeka z otwartymi ramionami.

Gorąco polecam książkę ks Pawlukiewicza każdemu, to książka, która wzrusza do głębi i nie pozwala być obojętnym. Jest pisana bardzo przejrzyście, tak, że każdy jest w stanie odkryć zawartą w niej prawdę. Po jej lekturze zdanie „Bóg jest miłością, Bóg cię kocha” nabiera nowego znaczenia.

pozdrawiam DOMINIK

 

 

 

 

Początek strony