Jesteś tutaj: StartKronika wydarzeń

         Warsztaty modlitwy charyzmatycznej     

IMG 1172

   

IMG 1165

Za nami kolejne wspaniałe doświadczenia podczas Warsztatów Modlitwy Charyzmatycznej w Pabianicach. Dziękujemy Wspólnocie Dobrego Pasterza z Pabianic za zaproszenie i wspaniałe przyjęcie. Więcej tu.

Niech Bóg będzie uwielbiony.


LOGO wieczor chwaly             
19 stycznia 2018
w Parafii
Chrystusa Odkupiciela Człowieka
w Olsztynie

  Temat: Droga do MIŁOŚCI

IMG 1037

   

IMG 0944

Za nami pierwszy w tym roku Wieczór Chwały podczas, którego po raz kolejny mogliśmy doświadczać, jak Pan Jezus obdarza nas swoją miłością. To czas, w którym mogliśmy zastanowić się, czym jest prawdziwa miłość, czy potrafimy ją zdefiniować, jak ona wygląda w naszym życiu, czy potrafimy żyć bez miłości i o nią walczyć? Czy inni patrząc na nas mogą dostrzec, że miłość rządzi w naszym życiu.
To był wieczór wspólnej modlitwy, śpiewu, bliskości innych ludzi, gdzie Duch Boży rozpalał w nas ogień, pomógł doznać jeszcze głębiej Bożej miłości, miłości bezgranicznej, prawdziwej, bezcennej, miłości, która przynosi pokój serc i przenika każdego. "Jego miłość zakrywa grzech, ona nie pamięta złego, Jego krew największy dar dla każdego".
Zachęcam Cię Bracie i Siostro abyśmy każdego dnia, w każdej chwili swojego życia okazywali miłość do Boga i bliźnich, niech ona stanie się najważniejsza, niech ona odzwierciedla się w naszych czynach, słowach, gestach, w pomocy innym, słabościach czy cierpieniu.
Katarzyna
 

         Spotkanie opłatkowe     

IMG 30

   

IMG 61

Trwając w radości płynącej z Narodzenia Pana spotkaliśmy się wczoraj we wspólnotowym gronie. Oprócz modlitwy i dzielenia się opłatkiem zjedliśmy wspólną kolację, a potem przyszedł czas na integrację, wspólną zabawę i kolędowanie.

Niech Pan w tym nowym roku błogosławi, obdarza łaskami, ześle potrzebne dary,
a Matka Boża ma Was w opiece!

nowy rok 2018

W Nowym Roku

niech Bóg błogosławi każdemu z was,

wlewa w serca nadzieję i radość,

Duch Święty obdarza wszelkimi dobrami,

rozświetla każdy nadchodzący dzień,

napełnia miłością i pokojem,

a Matka Boża zawsze ma w swojej opiece.

Początek strony