Jesteś tutaj: StartKronika wydarzeń2017 rok
LOGO wieczor chwaly              
29 grudnia 2017
w Parafii
Chrystusa Odkupiciela Człowieka
w Olsztynie

Temat: MOC w słabości

IMG 9390

   

IMG 9325

Pomimo iż jest to czas poświąteczny, wiele osób zebrało się w Kościele, aby wielbić Boga, który jest Bogiem pokornym i uniża się przed człowiekiem. Bóg działa w ukryciu, ale daje poznać się w Swojej mocy, znakach i ludziach, których stawia na naszej drodze, a to, czy to wszystko, co pochodzi od Boga, będzie dla nas widzialne i odczuwalne zależy już tylko od nas. Dla mnie i dla Ciebie wysyła On sygnały i daje moc, ale żeby je zobaczyć,  musimy nauczyć się patrzeć i zauważać to, czego nie widać oczami.

Na początku, przed homilią, aby móc odnaleźć Boga w drugim człowieku i odpowiedzieć na słowa Jezusa „Kto miłuje swego brata,  ten trwa w światłości  i nie może się potknąć" (1 J 2,10) przywitaliśmy się z osobami, które były blisko nas, a ten prosty gest, uścisk dłoni, przypomniał nam jak piękna i potężna jest miłość do drugiej osoby, bo to właśnie po miłości możemy poznać, że Jezus narodził się w naszych sercach.

W czasie tego Wieczoru Chwały Duch Święty dotykał naszych serc, to dzięki jego mocy mogliśmy cieszyć się obecnością Jezusa, doświadczać Jego mocy. Pan Bóg ma upodobanie dla wszystkich, którzy są świadomi swojej słabości. Towarzyszy nam ona całe życie, jest związana z ludzką naturą.
Przyszłość może budzić w człowieku mieszane uczucia, jest przestrzenią nadziei, wielu oczekiwań, ale może też budzić lęk i niepewność. Tylko Bóg zna przyszłość i może ludziom coś z niej objawić. Jezus ukazuje również nam znaki, wskazówki i natchnienia, abyśmy mogli przygotować się na przyjęcie przyszłości z ufnością.
Bóg wymaga od nas duchowej wrażliwości, a kto jest otwarty i oddaje się Duchowi Bożemu, ten zrozumie, co Bóg do niego mówi, ponieważ  Bóg mówi językiem miłości, ale czy potrafimy odgadnąć, co Bóg mówi do nas?
Prośmy Pana o ufność i duchową siłę wobec niepewnego jutra, rozmawiajmy z Nim  o swojej przyszłości, lękach i słabościach. Zachęcam Cię Bracie i Siostro, abyśmy zapraszali Jezusa do swojego życia, codzienności, słabości i niemocy. Dziękujmy Panu i uwielbiajmy Go za Jego obecność, dobroć i moc "Tchnij moc, tchnij miłość, i przenikaj życie me".
Wierzę, że do każdego, kto chciał, kto miał otwarte serce, Bóg przyszedł i jak dobry lekarz zabrał to, co niszczy, a wlał w serca pokój, miłość, radość i moc do świadczenia o Nim i Jego potędze. Dziękujemy każdemu, kto modlił się z nami, a szczególnie ks. Tadeuszowi Marcinkowskiemu za przybycie do naszej parafii.
Poprzez cud Betlejemskiej nocy, choć na chwilę zanurzmy się jeszcze raz w słowach piosenki, która w tak pięknych słowach ukazuje nam moc Jezusa Chrystusa:
"Maleńki Kochany Najmniejszy,
z Betlejem z ołtarzy z opłatka,
Maleńki a przecież największy,
odwieczny najbardziej współczesny"...
Chwała Panu! 
Katarzyna

zyczenia 24-12


w charyzm

IMG 9103

     

IMG 8685

Ostatni weekend listopada przepełniony był intensywną pracą – rozważaliśmy Słowo Boże, hojnie czerpaliśmy z tego, co przygotował nam Duch Święty. Otwieraliśmy się też na innych ludzi.

W niedzielę zakończyliśmy warsztaty posługi charyzmatycznej. Była Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie. Rozeznawaliśmy, do jakiej posługi posyła nas Pan, dokąd mamy iść i głosić. W wielu z nas już od dawna w sercu mieszkało pragnienie pomocy ubogim. Bóg dał nam mocno znać, że właśnie tego od nas oczekuje. 

Warsztaty prowadziła piątka cudownych osób ze Wspólnoty Dobrego Pasterza z Pabianic.
Gorąco dziękujemy Bogu i ekipie prowadzącej.
Chwała Panu! 

 Basia


LOGO wieczor chwaly              
24 listopada 2017
w Parafii
Chrystusa Odkupiciela Człowieka
w Olsztynie

Temat: Pozwól się Bogu kochać

IMG 0271

     

IMG 0257

Czy na pewno wszystko jest płatne? Czy nawet na uśmiech, życzliwe słowo musimy zasłużyć? My - jako Wspólnota Kościoła, zgromadziliśmy się dzięki łasce Pana w Domu Modlitwy, gdzie Pan, całkowicie za nic, chce nas obdarzać Swoją Łaska. 

Gonimy za przygodami, zabawami, szczęściem, ale to życie z Bogiem i otwarcie się na Jego miłość jest prawdziwą jazdą bez trzymanki! Życie blisko Ojca jest cudowną przygodą, w której na pewno nie zabraknie chwil radosnych. 

A skoro Bóg jest naszym Tatą, a zarazem Królem, to my jesteśmy dziećmi Króla i jeszcze nie okazało się kim będziemy! Nie warto więc wstydzić się i uniżać biorąc z stołu Pana tylko resztki, lub nic, mówiąc, że jesteśmy niegodni. Przyjmijmy wszystko, co On chce nam dać, dziękujemy i wielbijmy Go w dziełach, które dokonał, które się dokonują i które jeszcze mają się dokonać. 

Radujmy się w Panu, czerpmy z Jego Miłości. On Sam jest Miłością, który tak bardzo nas ukochał, że oddał za nas życie. To Jego Miłością, aż do krzyża, jesteśmy zbawieni. Sami nic nie możemy uczynić, w Bogu nasza siła. 

Dziękujemy także Danielowi z naszej wspólnoty, który podzielił się świadectwem i pokazał, że Miłość Pana nie zna granic.


LOGO wieczor chwaly              
27 października 2017
w Parafii
Chrystusa Odkupiciela Człowieka
w Olsztynie
Prowadził Grzegorz Kasjaniuk ,
dziennikarz Radia Olsztyn, autor książki pt.:
GIETRZWAŁD 160 objawień Matki Bożej dla Polski i Polaków na trudne czasy.

Temat: Przez Maryję do Jezusa

IMG 8192

     

IMG 8091

Maryja, która zawsze wskazuje nam na Jezusa, 27 października była szczególnie obecna pośród nas. 
Październik to miesiąc poświęcony Pannie Najświętszej, więc to oczywiste, że Wieczór Chwały również był Maryjny. 
Zaczęliśmy już o 18:00 modlitwą różańcową. Następnie najważniejsza godzina dnia – Eucharystia, która wprowadziła nas jeszcze bardziej do przeżywania tego wieczoru z Niepokalaną. Ewangelia przypomniała nam Testament Jezusa konającego na krzyżu, a ksiądz proboszcz w czasie kazania przytoczył kilka przykładów o sile modlitwy różańcowej i wskazał, że z Maryją powinna łączyć nas więź, ponieważ Jezus dał nam Ją za Matkę. 
O tym, jak nasza Niebieska Mamusia działa w życiu ludzi, którzy Jej się oddadzą, mówił również Grzegorz Kasjaniuk zaproszony, aby wygłosić konferencję i wówczas powiedział swoje świadectwo. Po oddaniu się Różańcowej Pani, jego życie z cichego smutku zagłuszanego muzyką, zmieniło się w życie w Bożej łasce i radości. Teraz sam mówi z odwagą, że to nikt inny jak Maryja prowadzi nas do Boga, a Bóg do Maryi. 
Adorację prowadziła nasza wspólnota. Jezus przechodził pośród ludzi w całym kościele, błogosławił, napełniał radością. 
Niech Pan będzie uwielbiony w tych wszystkich dziełach, które dokonały się tego wieczoru w sercach wszystkich ludzi modlących się z nami!

         Kurs NOWE ŻYCIE     
To prosty przepis na duchową rewolucję
 
IMG 8363
Kurs Nowe Życie za nami!
Kolejny raz Pan okazał swoją łaskę. Były to rekolekcje nie tylko dla uczestników, ale i dla ekipy prowadzącej. Działo się bardzo wiele. Nikt z nas nie mógł przewidzieć jak będzie wyglądał kurs. To Bóg był reżyserem tych wydarzeń. Obficie rozlewał swoje dary. Każdy doświadczył bezwarunkowej Miłości Boga i otrzymał to czego tak bardzo osobiście potrzebował. Mimo, że kurs dobiegł końca, droga przyjaźni z Chrystusem dla wielu dopiero się rozpoczęła, a dla innych nabrała nowych barw i kształtów.
Chwała niech będzie Bogu w tym wszystkim co dokonał!
 Daniel

LOGO wieczor chwaly               
22 września 2017
w Parafii
Chrystusa Odkupiciela Człowieka
w Olsztynie
Prowadził Krzysztof Sowiński wraz z przyjaciółmi
ze Wspólnoty Uwielbienia "Głos Pana" ze Skierniewic

Temat: Pójdźmy za Jezusem

IMG 5326

     

IMG 5342

Kolejny Wieczór Chwały przypomniał nam, jak ważna jest osobowa relacja z Jezusem jako osobistym Panem i Zbawicielem. Bycie wierzącym, bycie chrześcijaninem nie polega jedynie na wypełnianiu nakazów i zakazów, znajomości katechizmowych formuł. To oczywiście jest ważne, lecz na pierwszym i jedynym miejscu jest Jezus, Jego autentyczna obecność i osobista relacja z Nim.

Dziękujemy Wspólnocie Głos Pana za wspólne uwielbienie Jezusa prawdziwie obecnego.

Andrzej

         Nie ma wakacji od EWANGELIZACJI     
Z trasy 34 Warmińskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę
IMG 3170       IMG 3551
Wakacje to czas odpoczynku, ale od ewangelizacji nie ma wakacji!
30 lipca wyruszyliśmy na pielgrzymkowy szlak. W skład naszej grupy – Warmia św. Józef – wchodziło ponad 60 osób: młodszych i starszych, a nawet w wózeczku. Nie ma ograniczeń. Każdy, kto chce, może dwa tygodnie poświęcić na pielgrzymowanie do tronu Królowej. Najdłuższe odcinki liczyły 42 km, chociaż bardzo często zdarzało się, że brat kierowca Sławek podwoził nas z rana na miejsce zbiórki. Mieliśmy cudownego  przewodnika – ks. Kamila Rokickiego. To cudowny duszpasterz. W najgorszych chwilach to właśnie on nas rozbawiał, śpiewał, podnosił. Pod jego opieką czuliśmy się jak w jednej wielkiej rodzinie. Bardzo zintegrowała nas pobudka w Gietrzwałdzie. O 4:15 na całej sali, gdzie spaliśmy, rozległ się budzik... piosenki dla dzieci, bo przecież pielgrzymka to nie tylko modlitwa, to również wielka przyjemność i zabawa oraz czas poznawania nowych ludzi. 

Mnie bardzo poruszały wieczorne rozmowy u gospodarzy. Takie spotkania pokazują, jak wielką siłę ma wiara. Wiele spośród osób, które spotykaliśmy na trasie, było po doświadczeniu upadków, cierpienia, bólu, rozłączenia, a mimo to, nadal pokładali ufność w Panu. 

12 sierpnia z piosenką Wiem, że moje imię jest dla Ciebie ważne na ustach, dotarliśmy na Jasną Górę. Tam też została odprawiona Msza Św. w kaplicy naszej Kochanej Matki oraz Droga Krzyżowa na wałach Jasnogórskich. W nocy ważnym duchowym doświadczeniem było czuwanie modlitewne. Z bagażem pełnym wspomnień i emocji powróciliśmy szczęśliwie do domu.

Można się pytać, po co iść? Po co to wstawanie o 4:00?  Po co te Godzinki, Różaniec, konferencje? Po co te śpiewy, radosne okrzyki i długa męcząca droga? Odpowiedź jest jedna – na chwałę Pana! Pielgrzymka jest też okazją do umocnienia naszą wiary, daje odpowiedź na trudne pytania i uczy pokory, spokoju, dyscypliny.

Basia


         Zakończenie roku formacji - Gietrzwałd     
IMG 0105       IMG 0874

 

Gietrzwałd – to miejsce u boku Maryi wybraliśmy, by podziękować Bogu za rok formacji i przebywania razem we wspólnocie. Mszę Świętą dziękczynną odprawił oczywiście nasz ks. Grzegorz. Następnie gra terenowa podprowadziła nas do refleksji, jak skutecznie mamy walczyć z własnymi słabościami i zakusami złego (Ef 6, 10-18a).
Ognisko, wspólne rozmowy, śpiewy dopełniły przyjemną atmosferę. Wystarczy obejrzeć fotorelację, by poczuć ducha wspólnoty.
Po wakacyjnych urlopach startujemy we wrześniu w każdy piątek (18:30 – Msza Święta, potem spotkanie w Oratorium). Może i Ty dołączysz do nas? Zapraszamy!

 


         Bierzmowanie 2017     

 IMG 9934

Rozpalasz moje serce, że pragnę Ciebie więcej.
Twa Święta Miłość piękna, potężną, niepojętą.
Jedyne czego pragnę to być przy Twoim boku
Stworzycielu, Zbawco, Duchu Pocieszycielu,
chcę świat odkrywać z Tobą. 
 
Ostatni rok był bardzo owocnym czasem w moim życiu – zarówno cielesnym, jak i co najważniejsze duchowym. Śmiało mogę przyznać, że okres przygotowania do sakramentu Bierzmowania nie był czasem zmarnowanym. Oprócz tego, że wstąpiłam do wspólnoty, w której mogę rosnąć w wierze i poznałam nowych ludzi, to również – i to najważniejsze – nawiązałam nową więź z Bogiem, już nie tak dalekim i trudnym do poznania, ale bliskim, pełnym łaski i miłości. 

  W końcu nastała TA niedziela. W Święto Trójcy Świętej przystąpiłam do sakramentu bierzmowania. Podczas kazania bardzo wybrzmiały we mnie słowa "być apostołem". 

Apostoł, a uczeń to niby to samo, jednak w moim sercu poczułam jakąś misję. Już nie tylko słuchać, uczestniczyć w nabożeństwach, mszach, poznawać, ale być prawdziwym świadkiem wiary. Prawdziwym świadkiem Chrystusa, z mocą głosić o Bogu Stworzycielu, o życiu, męce, śmierci i zmartwychwstaniu Jego Syna, o Jego chwale i potędze i nie wstydzić się, nie myśleć, co inni powiedzą, bo jak można wstydzić się swojego Przyjaciela?
Wierzę, że Duch Święty jest ze mną i będzie dodawał mi sił w codziennym życiu w wierze: w szkole, na ulicy, wśród znajomych. 
Basia

         Wybieram Jezusa     
Wybraliśmy Jezusa i Jego Słowo.
W niedzielę (25.06.2017r.) dzieliliśmy się Słowem Bożym z wiernymi wychodzącymi z Mszy Świętej. Każdy mógł otrzymać fragment z Pisma Świętego skierowany osobiście do niego.
Poza tym wierni dawali świadectwo wyboru Jezusa robiąc sobie okolicznościowe zdjęcie.
IMG 0482       IMG 0351

 

LOGO wieczor chwaly  
23 czerwca 2017
w Parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka
w Olsztynie

 

Prowadził: Krzysztof Sowiński wraz z przyjaciółmi
ze Wspólnoty Uwielbienia "Głos Pana" ze Skierniewic
Temat: Uwielbienie Boga drogą do wolności
IMG 0121       IMG 0086
Wolność – słysząc to słowo zapewne wielu z nas wyobraża sobie odpoczynek na Hawajach, wachlowanie się liśćmi palmy i popijanie napojów. Jednak na Wieczorze Chwały 23.06.2017, który prowadził Krzysztof Sowiński wraz z przyjaciółmi ze Wspólnoty Uwielbienia "Głos Pana" ze Skierniewic, pojęcie to całkowicie zmieniło się w głowach. Dzięki ciekawej konferencji, mogliśmy uświadomić sobie, jak bardzo zniewala nas świat i to, że pomimo częstych naszych myśli – „jestem wolny" – jest kompletnie inaczej. Czym jest zatem wolność? Wolność to zdjęcie z siebie kajdanów myślenia: "co powiedzą inni" i łączenie się we wspólnocie Kościoła w modlitwie uwielbienia. To właśnie wielbienie Pana, tak jak potrafimy i chcemy, jest kluczem do wolności.

Zniewala nas również używanie języka do wyśmiewania innych, krytykowania. Język dał nam Pan Bóg, by Go uwielbiać i chwalić. Czas zacząć akceptować to, co robią inni, nawet jeśli wydaje nam się to dziwne, bo jeśli robią to na chwałę Stwórcy, to właśnie to prowadzi ich do prawdziwej wolności.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę, a przede wszystkim Wspólnocie ze Skierniewic i zespołowi z parafii św. Józefa za przybycie do naszej parafii.

 Basia

 


         Seminarium uwielbienia     

IMG 7770       IMG 8119
Spotkanie i wspólna modlitwa z naszymi gośćmi ze Szkoły Nowej Ewangelizacji Diecezji Płockiej nie zakończyły się na Wieczorze Chwały. Następnego dnia zostaliśmy ubogaceni dużą dawką informacji i wspólną modlitwą podczas Seminarium uwielbienia, które poprowadziła dla nas Iwona Zielonka wraz z ks. Rafałem Winnickim.
Bardzo wzięliśmy sobie do serca fakt, że wszyscy mamy być uczniami Jezusa – misjonarzami, bo jesteśmy powołani do ewangelizacji. Jesteśmy przekonania, że sobotnie seminarium zaowocuje zarówno naszym osobistym rozwojem, jak też rozwojem naszej wspólnoty.
Dziękujemy Iwonie i ks. Rafałowi za ten owocny, mile spędzony czas.

 


 

LOGO wieczor chwaly  
7 kwietnia 2017
w Parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka
w Olsztynie
Prowadził: ks. Michał Olszewski
Temat:
"Miłosierdzie Słowa"
IMG 1966       IMG 2092b
Przygotowania duchowe do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego w Parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka zakończył Wieczór Chwały, któremu przewodził ksiądz Michał Olszewski- zakonnik sercanin, były egzorcysta, ewangelizator, autor wielu książek i dyrektor grupy Profeto. 
W piątek, 7 kwietnia zebrało się wiele osób, aby razem jako wspólnota uwielbić Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. 
Wygłoszona konferencja dotyczyła Miłosierdzia Słowa. Niesie ono dla nas przebaczenie i pokój. Mogliśmy uświadomić sobie, dlaczego czasem tak ciężko przyjąć nam Boże Miłosierdzie w sakramencie pokuty i pojednania. Dzieje się tak, gdy brak nam przebaczenia samemu sobie. 
Nie zapominajmy więc o nas samych, pomagajmy też innym ludziom, dobrym słowem, uśmiechem, wsparciem w trudnych chwilach, bądźmy na wzór Naszego Pana Jezusa Chrystusa, zachowujmy się jak jego uczniowie, a nie zdrajcy. Bóg otula nas zawsze płaszczem swojej Miłości i wielkiego Miłosierdzia. Wie, co dla nas w danej chwili jest najlepsze. 
Chwała Panu! 

Basia


LOGO wieczor chwaly  
W poniedziałek
20 marca 2017
w Parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka
w Olsztynie
Poprowadził: zespół ewangelizacyjny "Wyrwani z niewoli"
Temat: Ku wolności wyswobodził nas Chrystus (Ga 5,1)
Wydarzenie zostało zarejestrowane
IMG 1459       IMG 1507a
Niesamowity wieczór, w niesamowity dzień, z niesamowitymi gośćmi – tak w skrócie można opisać ten Wieczór Chwały.
Pomimo poniedziałku, wiele osób zebrało się w kościele. Rozpoczęliśmy Eucharystią, potem wysłuchaliśmy poruszających świadectw i konferencji liderów zespołu "Wyrwani z niewoli"- Piotra Zalewskiego i Jacka "Heres" Zajkowskiego. Poznali się na rekolekcjach w 2010 roku. Połączył ich Chrystus. Odnaleźli siebie w podobnych historiach życia, w problemach, które stawiało przed nimi życie. Sami opowiadali, że w sercu mieli pełno nienawiści, ale jednak przebaczyli, przebaczyli w święte Imię Jezusa Chrystusa. Podczas adoracji Piotrek i Jacek poprowadzili wszystkich do tego aktu przebaczenia. Nienawiść niesie złe owoce, przytłacza, oddala od Boga, dlatego tak ważne jest przebaczenie tym, którzy nas zranili, i modlitwa za nich. Przebaczenie jest drogą do wewnętrznej wolności. Nawet jeśli nie potrafimy tego od razu, wprost, to właśnie poprzez akt woli i oddanie tego Jezusowi, naszemu Panu, który leczy rany swoją Krwią.
Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę. (Kor 6, 12)
Chwała Panu!

Basia

Jacek "HERES" Zajkowski
Raper, Profilaktyk, członek grupy Wyrwani Z Niewoli, współautor programu "Ku wolności..."
Piotr Zalewski
Autor książki, student psychologii, profilaktyk, członek grupy Wyrwani z Niewoli, współautor programu "Ku wolności...".

Jeżdżą od kilku lat po całej Polsce ewangelizując i dając świadectwo swojego życia. Opracowali autorski program profilaktyczny, grają koncerty, dzielą się niezwykłymi historiami, których doświadczyli. Co roku trafiają do tysięcy ludzi. (żródło: facebook)


LOGO wieczor chwaly  
24 lutego 2017
w Parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka
w Olsztynie

Oto Ja posyłam Anioła przed Tobą ...

IMG 0673       IMG 0700

Za nami Anielski Wieczór Chwały, który poprowadziły siostry ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów. Wysłuchaliśmy konferencji wygłoszonej przez s. Lucynę, której temat brzmiał Bądź uwielbiony, Boże w Aniołach Stróżach wszystkich ludzi świata. Mieliśmy okazję zgłębić tak mało powszechnie znaną prawdę o Aniołach.

Wraz z Aniołami uwielbialiśmy Pana Boga, bo nie ma lepszych nauczycieli modlitwy uwielbienia niż Aniołowie. Pan dał nam Anioły jako pomoc dla słabych i uciśnionych by były radosnym zwiastunem zbawienia. Każdy z nas ma swego opiekuna duchowego, który opiekuje się nami i błogosławi nam. Dzięki Aniołowi Stróżowi nasza codzienność może być pełna chwały jeśli nauczymy się go słuchać i być posłusznym jego słowom.

Bądź uwielbiony, Boże w Aniołach Stróżach wszystkich ludzi świata.

Ela


LOGO wieczor chwaly  
20 stycznia 2017
w Parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka
w Olsztynie
Po raz kolejny, 20 stycznia, spotkaliśmy się, aby uwielbiać naszego jedynego Pana i Zbawiciela, aby oddać Mu chwałę, ale również swoje problemy, troski, zmartwienia. Wierze, że do każdego, kto chciał, kto miał otwarte serce, Bóg przyszedł i jak dobry lekarz zabrał to, co niszczy, a wlał w serca pokój, miłość, radość i moc do świadczenia o Nim i Jego potędze. Dziękujemy każdemu, kto modlił się z nami, a szczególnie księdzu Mariuszowi.
Basia
IMG 9620       IMG 9644

Wieczór Chwały prowadził ks. Mariusz Ołdak, wikariusz parafii w Kluczborku, opierając się na fragmencie z Ewangelii św. Marka: twoja wiara cię ocaliła, idź w pokoju (Mk 5,34).


        Spotkanie opłatkowe    

IMG 9362      IMG 9433

Bo gdzie dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich . (Mt 18,20)

            Kolejny raz w imię Jezusa spotkaliśmy się, by wielbić Boga. Tym razem obie wspólnoty: dorośli i młodzież. Przełamaliśmy biały opłatek i wychwalaliśmy Boga śpiewem kolęd. Nie zabrakło na stole przygotowanych przez nas różnorodnych potraw, również ewangelizacyjnych, a przede wszystkim Bożego pokoju w sercach i radości z przebywania razem.

Chwała Panu!


nowy rok 2017

Błogosławieństwa Bożego

na każdy dzień Roku Pańskiego 2017.

Niech będzie on przepełniony pokojem i Miłością

oraz radością ze spotkania z drugim człowiekiem.


Początek strony