Jesteś tutaj: StartKronika wydarzeń2021 rok
   
Kurs Nowe Życie
19-21 listopada 2021
IMG 9833
   
IMG 10190 
Dobry czas przemiany.
Miniony kurs był czasem przemiany dla wielu uczestników, którzy dzielili się swoim doświadczeniem kursu na zakończenie. Bóg dotykał serc i działał z mocą. To był również przepiękny czas Bożego działania dla naszej wspólnoty.
Chwała Panu!

Zakończenie kolejnego roku formacji 
2 lipca 2021
IMG 5253-Edit
   
IMG 5270 
Funkcjonowanie w kończącym się roku formacyjnym nie było łatwe, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Zdobyliśmy nowe umiejętności, które w przyszłości zapewne wykorzystamy. Wspólna msza św. i spotkanie przy ognisku "w realu" wynagrodziły czas kontaktów on-line.  
Bogu niech będą dzięki za każde doświadczenie i cały miniony rok.
 
 

 

 Niedziela Słowa Bożego
24 stycznia 2021
Zdjcie 4
   
Zdjcie 1 

Szkoła Ewangelizacji św. Andrzeja darzy wielka czcią i miłością Słowo Boże, dlatego 24 stycznia 2021r., w Niedzielę Słowa Bożego, wzięliśmy udział w celebrowaniu tego dnia we wspólnocie Szkół należących do Rejonu Północnego SESA. Bóg ubogacił nas Swoim Słowem i udzielił wielu łask każdemu z nas. Zostaliśmy też ubogaceni nowymi relacjami i poczuciem wspólnoty z innymi szkołami. Bogu niech będzie chwała i cześć!

 


 nowy rok 2021

Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
Lb 6, 24-26
Początek strony