Jesteś tutaj: StartKursyKurs EMAUS

         Kurs EMAUS     
Jeśli odkryłeś Biblię i pragniesz ją nie tylko czytać, ale i rozumieć, przyłącz się do uczniów podążających z Jerozolimy do Emaus. To do nich dołącza się Nieznajomy, który w drodze wyjaśnia im Pisma. Nalegają, by pozostał z nimi. Poznanie Pisma doprowadza ich do poznania Jezusa.
On sam zaprasza Ciebie do tego samego! Pragnie, by i Twoje serce pałało miłością do Słowa Bożego, byś poznając Je i Nim się karmiąc nawiązywał głębszą relację z Jezusem - Słowem.

 

Termin kursu: 19-21 października 2018 r.
Miejsce: Parafia pw. Św. Wawrzyńca Olsztyn - Gutkowo, ul. Bałtycka 135
Koszt: 50 zł (kawa i herbata w przerwach, obiad w sobotę, koszty organizacyjne)

 

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW KURSU EMAUS

1. Miejsce: Parafia pw. Św. Wawrzyńca Olsztyn-Gutkowo – Oratorium, ul. Bałtycka 135

2. Osoba pragnąca uczestniczyć w kursie Emaus, decyduje się na uczestnictwo w całości. Nie można uczestniczyć „wyrywkowo” albo tylko w jednym dniu. Jeśli nie można uczestniczyć w całości kursu, prosimy nie zapisywać się!!!

3. Kurs rozpoczyna się w piątek o godz. 18:00 (recepcja jest czynna już od godz. 17:15), pierwszy dzień kursu kończy się ok. 21:10. W sobotę rozpoczęcie ok. 8:15, zakończenie ok. 21:30. W niedzielę rozpoczęcie ok. godz. 9:00, zakończenie ok. 14:00

4. Warunkiem uczestnictwa jest wpłacenie zaliczki (20 zł.) na konto w terminie 7 dni od dnia zapisu. Po zaksięgowaniu wpłaty, osoba zostaje wpisana na listę. O wpisaniu na listę poinformujemy wysyłając e-mail.

5.Na kurs przynosimy Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu w wersji papierowej, notatnik, długopis.

6. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy,
 bądź telefoniczny 505 866 057

7. Formularz do zapisów: FORMULARZ

Początek strony