Jesteś tutaj: StartKursyKurs NOWE ŻYCIE
         Kurs Nowe Życie     

Kurs Nowe Życie to weekend spotkania z realnie działającym Bogiem, spojrzenia razem z Nim na Twoje życie i zyskania nowych perspektyw i możliwości. Czy je potem wybierzesz i podejmiesz, zależy tylko od Ciebie. Twój Stwórca czeka na Ciebie nieustannie.

Ten kurs jest częścią programu międzynarodowej sieci Szkół Nowej Ewangelizacji, które powstały jako jedna z odpowiedzi na wezwanie Jana Pawła II. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka.

Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe.

Termin kursu: 6-8 października 2017 r.
Miejsce:
Parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 11, 10-456 Olsztyn.
Koszt: 45 zł (kawa i herbata w przerwach, obiad w sobotę, koszty organizacyjne)


 

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW
KURSU NOWE ŻYCIE 6-8 października 2017 r.
  1. Warunkiem uczestnictwa jest uiszczenie opłaty w wysokości, jak w informacji powyżej, na konto. Po zaksięgowaniu osoba zostaje wpisana na listę.
  2. Osoba pragnąca uczestniczyć w kursie Nowe Życie, decyduje się na uczestnictwo w całości, nie można uczestniczyć „wyrywkowo” albo tylko w jednym dniu. Jeśli nie można uczestniczyć w całości kursu prosimy się nie zapisywać!!!
  3. Na kurs przynosimy Pismo św., długopis, notatnik.
  4. Kurs rozpoczyna się w piątek 6 października 2017r. o godz. 17:45 (recepcja jest czynna już od godz. 17:00). Zakończenie w pierwszym dniu kursu ok. 21:30. W sobotę rozpoczęcie ok. 8:00, zakończenie ok. 21:45. W niedzielę rozpoczęcie ok. godz. 9:00, zakończenie ok. 14:00
  5. Numer konta do przelewu zostanie podany w mailu zwrotnym.
  6. O wpisaniu na listę poinformujemy osobnym mailem.
  7.  Więcej informacji  pod nr tel: 505-866-057

 

Początek strony