Jesteś tutaj: StartKursyKurs NOWE ŻYCIE
         Kurs Nowe Życie     

Kurs Nowe Życie to weekend spotkania z realnie działającym Bogiem, spojrzenia razem z Nim na Twoje życie i zyskania nowych perspektyw i możliwości. Czy je potem wybierzesz i podejmiesz, zależy tylko od Ciebie. Twój Stwórca czeka na Ciebie nieustannie.

Ten kurs jest częścią programu międzynarodowej sieci Szkół Nowej Ewangelizacji. Powstały one jako jedna z odpowiedzi na wezwanie Jana Pawła II. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka.

Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe.

Termin kursu: 22-24 kwietnia 2022 r.
Miejsce: Parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie,
               ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 11
Koszt: 40 zł (kawa i herbata w przerwach, obiad w sobotę, koszty organizacyjne)

 

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW KURSU NOWE ŻYCIE 22-24.04.2022 r.

 1. Miejsce: Parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie,
                  ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 11, Oratorium św. Jana Pawła II.

2. Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

3. Osoba pragnąca uczestniczyć w kursie Nowe Życie, decyduje się na uczestnictwo w całości.

4. Kurs rozpoczyna się w piątek 22.04.2022 r. o godz. 17:30 (recepcja jest czynna już od godz. 17:00), pierwszy dzień kursu kończy się ok. 21:30. W sobotę rozpoczęcie ok. 8:30, zakończenie ok. 20:00. W niedzielę rozpoczęcie ok. godz. 8:30, zakończenie ok. 15:00

5. Warunkiem uczestnictwa jest wpłacenie pełnej kwoty (40 zł.) na konto. Dane do przelewu zostaną przesłane w wiadomości zwrotnej po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Po zaksięgowaniu wpłaty, osoba zostaje wpisana na listę. O wpisaniu na listę poinformujemy wysyłając e-mail. Prosimy o uważne wpisywanie adresu mailowego oraz sprawdzenie folderu SPAM w przypadku braku wiadomości.

WAŻNE:
Uczestnik zobowiązany jest do poinformowania SNE EMAUS Olsztyn, jeśli na 14 dni przed rozpoczęciem kursu będzie miał pozytywny wynik na COVID-19 lub kontakt z osobą zarażoną koronawirusem.

7. Na kurs przynosimy Pismo Św., długopis, notatnik.

8. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    lub tel.: 505 866 057

9. Zapisy: FORMULARZ

 

 

prezent kwadrat

Początek strony