Jesteś tutaj: StartKursyKurs NOWE ŻYCIE
         Kurs Nowe Życie     

Kurs Nowe Życie to weekend spotkania z realnie działającym Bogiem, spojrzenia razem z Nim na Twoje życie i zyskania nowych perspektyw i możliwości. Czy je potem wybierzesz i podejmiesz, zależy tylko od Ciebie. Twój Stwórca czeka na Ciebie nieustannie.

Ten kurs jest częścią programu międzynarodowej sieci Szkół Nowej Ewangelizacji, które powstały jako jedna z odpowiedzi na wezwanie Jana Pawła II. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka.

Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe.

Termin kursu: 6-8 grudnia 2019 r.
Miejsce: Parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie,
               ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 11
Koszt: 45 zł (kawa i herbata w przerwach, obiad w sobotę, koszty organizacyjne)

 

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW KURSU NOWE ŻYCIE 6-8.12.2019r.

 

1. Miejsce: Parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie,
                  ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 11, Oratorium św. Jana Pawła II.

2. Osoba pragnąca uczestniczyć w kursie Nowe Życie, decyduje się na uczestnictwo w całości.  Nie można uczestniczyć „wyrywkowo” albo tylko w jednym dniu. Jeśli nie można uczestniczyć w całości kursu, prosimy nie zapisywać się!!! 

3. Kurs rozpoczyna się w piątek 6.12.2019 r. o godz. 17:45 (recepcja jest czynna już od godz. 17:00), pierwszy dzień kursu kończy się ok. 21:40. W sobotę rozpoczęcie ok. 8:30, zakończenie ok. 20:00. W niedzielę rozpoczęcie ok. godz. 8:30, zakończenie ok. 15:00

4. Warunkiem uczestnictwa jest wpłacenie zaliczki (20 zł.) na konto w terminie 7 dni od dnia zapisu. Po zaksięgowaniu wpłaty, osoba zostaje wpisana na listę. O wpisaniu na listę poinformujemy wysyłając e-mail.

5. Na kurs przynosimy Pismo Św., długopis,

bądź telefoniczny 505 866 057

7. Formularz do zapisów: FORMULARZ

 

 

Początek strony